راهبرد بازار؛ افتتاح پنج واحد تولیدی در هفتکل

راهبرد بازار؛ افتتاح پنج واحد تولیدی در هفتکل

زمان انتشار : 1400/11/24 - 02:40

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا واحد تولید خوراک دام و طیور در ناحیه صنعتی هفتکل با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال با حضور معاون وزیر صمت به بهره برداری رسید.

این واحد تولیدی باعث ایجاد اشتغال برای ۲۰ نفر به طور مستقیم و ۳۰ نفر به طور غیر مستقیم‌می‌شود و سالانه قابلیت تولید یک‌میلیون و ۴۰ هزار تن محصول را دارد.

همچنین امروز کارگاه تولید زغال فشرده در این ناحیه صنعتی بهره‌برداری شد.

میزان سرمایه گذاری در این طرح ۲۰ میلیارد ریال است و باعث ایجاد اشتغال برای ۶ نفر به طور مستقیم و ۶ نفر به طور غیر مستقیم‌ می‌شود.

این واحد تولیدی قادر است سالانه یکهزار تن زغال را تولید کند.

کارخانه تولید گرانول نیز با سرمایه گذاری ۴۰ میلیارد ریال با اشتغال چهار نفر به طور مستقیم و ۶ نفر به طور غیرمستقیم، با ظرفیت تولید یکهزار تن سالانه بهره برداری شد.

بر اساس این گزارش کارگاه تولید مایع ظرفشویی و دستشویی با تولید ۵۰۰ تن سالانه با سرمایه‌گذاری ۲۰ میلیارد ریال و اشتغال ۱۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در هفتکل به بهره‌برداری رسید.

کارخانه شرکت کهن سبز دره هفتکل نیز امروز با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال و اشتغال ۲۰ نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم و ظرفیت یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار تن تولید سالانه بهره برداری شد.

این شرکت در بسته بندی قند، شکر و حبوبات و غلات فعالیت دارد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک شهرک های صنعتی ایران روز شنبه در سفری ۲ روزه وارد خوزستان شد. معاون وزیر صمت همچنین سه واحد تولیدی را در شهرستان مسجد سلیمان افتتاح کرد.

بازدید از طرح‌های تولیدی، افتتاح چند طرح صنعتی و بررسی مشکلات صنایع خوزستان از جمله برنامه‌های سفر علی رسولیان به این استان است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهارده + 18 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛  مجهزترین امکانات لجستیک سورتینگ برای شرکت های ایرانی فراهم شد

توجه به نیازهای ضروری مانند ساده‌تر کردن مبتکرانه فرایندهایی که تا کنون با اشکال سنتی ...