راهبرد بازار؛ خدمات‌رسانی بیشتر به اقشار محروم؛ تلاش وزارت اقتصاد در دوره جدید

راهبرد بازار؛ خدمات‌رسانی بیشتر به اقشار محروم؛ تلاش وزارت اقتصاد در دوره جدید

زمان انتشار : 1400/12/20 - 16:11

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز چهارشنبه ایرنا از وزارت امور اقتصادی و دارایی، «سید عباس حسینی» در مراسم ویدئو کنفرانسی افتتاح ۲۵ باجه بانکی روستایی پست بانک ایران گفت: تمام تلاش ما در وزارت امور اقتصادی و دارایی خدمت بیش از پیش به مردم مخصوصا افشار محروم و مناطق کمتر بهره مند است و این خواست و دستور ریاست محترم جمهور است که به عنوان یک تکلیف اداری که باید به سرعت محقق شود بر همه ما واجب الاجرا است.
وی افزود: اگر با جان و دل باور کنیم که مردم ولی نعمت ما هستند و وظیفه ذاتی ما خدمت رسانی به مردم است، آن وقت برای رضایتمندی، خدمت رسانی بهتر و تکریم مردم با تمام قوا تلاش خواهیم کرد و این موضوع، خط مشی ما در دوره جاری وزارت اقتصاد است.
معاون وزیر اقتصاد در ادامه تصریح کرد: تا شفافیت در بانک‌ها نهادینه نشود، فساد ریشه کن نخواهد شد و ما در وزارت اقتصاد از هر میزان شفافیت استقبال و حمایت می‌کنیم.
وی افزود: بنا به دستور رئیس جمهور، همه بانک‌ها موظفند، اسامی افراد بدحساب و مشکوک الوصول را در سایت خود منتشر کنند تا بتوانیم دستانی که به سمت اموال مردم و بیت المال دراز شده است را قطع کنیم.
در این جلسه علاوه بر افتتاح ۲۵ باجه بانکی روستایی، از سامانه دریافت غیرحضوری و الکترونیکی قرارداد تسهیلات در شعبه شهید فلاحی تهران هم رونمایی شد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

5 + چهار =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ انسداد مسیرهای اخذ سود مازاد از وام گیرندگان تا ماه آینده/ روند پرداخت تسهیلات خرد مطلوب نیست

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا از وزارت اقتصادی و دارایی، ...