راهبرد بازار؛ کدام بانک‌ ها سود سهام عدالت را واریز کردند؟

راهبرد بازار؛ کدام بانک‌ ها سود سهام عدالت را واریز کردند؟

زمان انتشار : 1400/12/22 - 19:32

اقتصاد ایران: اگرچه رئیس سازمان بورس گفته بود سود سهام عدالت ۲۱ اسفند ماه واریز می‌شود، اما گویا این سود هنوز به حساب همه مشمولان واریز نشده است.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری اقتصادایران ، بر اساس گزارش مخاطبان، بانک‌ آینده، مسکن، تجارت، رفاه و پاسارگاد جزو بانک‌هایی هستند که تا این لحظه سود سهام عدالت سال ۹۹ را واریز کردشه‌اند. اما بقیه بانک‌ها همچنان یا سود سهام عدالت را واریز نکرده‌اند و یا تنها بخشی از سهامداران سود خود را دریافت کرده‌اند.

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی هم از ارسال اطلاعات حساب کلیه مشمولان سهام عدالت به بانک‌ها خبر داده و گفته بود «شماره حساب دارندگان سهام عدالت به بانک‌های عامل ارسال شده و بر اساس اعلام سیستم بانکی، نهایتا طی روز جاری (۲۱ اسفند) این سود به حساب مشمولان سهام عدالت واریز می‌شود.»

پیگیری‌ها و گزارش‌های مردمی نشان می‌دهد از ظهر امروز واریز سود سهام عدالت آغاز شده است و همچنان ادامه دارد. برخی از دارندگان سهام عدالت سود سال ۹۹ را دریافت کرده‌اند و برخی دیگر همچنان منتظر واریز سود از طرف بانک هستند.

کدام بانک‌ها سود سهام عدالت واریز کرده‌اند؟

بر اساس گزارش مخاطبان، بانک‌ آینده، مسکن، تجارت، رفاه و پاسارگاد جزو بانک‌هایی هستند که تا این لحظه سود سهام عدالت سال ۹۹ را واریز کرده‌اند. اما بقیه بانک‌ها همچنان یا سود سهام عدالت را واریز نکرده‌اند و یا تنها بخشی از سهامداران سود خود را دریافت کرده‌اند.

بر اساس گزارش مردم، بقیه بانک‌ها سود سهام عدالت را هنوز واریز نکرده‌اند و یا سود همه مشمولان به حساب آنها نرفته است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

5 × دو =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ انسداد مسیرهای اخذ سود مازاد از وام گیرندگان تا ماه آینده/ روند پرداخت تسهیلات خرد مطلوب نیست

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا از وزارت اقتصادی و دارایی، ...