راهبرد بازار؛ تداوم بارش‌ها تا روز پنجشنبه در اغلب نقاط کشور

راهبرد بازار؛ تداوم بارش‌ها تا روز پنجشنبه در اغلب نقاط کشور

زمان انتشار : 1400/12/23 - 12:54

«کبری رفیعی» روز دوشنبه درباره وضعیت آب و هوا به خبرنگار اقتصادی ایرنا گفت: امروز در استان‌های لرستان، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال بوشهر، شمال فارس، مرکزی، قم، اصفهان، یزد، سمنان، خراسان‌شمالی، خراسان‌رضوی، سواحل خزر، استان‌های تهران، البرز، اردبیل، شمال آذربایجان‌شرقی و جنوب آذربایجان‌غربی، بارش باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید پیش‌بینی شده است.

رفیعی ادامه داد: با توجه به تقویت بارش‌ها در استان‌های اعلام شده فردا، گسترده بارش‌ها مناطق غرب و شمال‌غرب را نیز در بر می‌گیرد. هم چنین در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه شهرهای مرزی غرب و جنوب‌غرب کشور به علت وزش باد شدید در کشور عراق با نفوذ گرد وخاک شدید مواجه خواهند بود.

وی ادامه داد: روز چهارشنبه بارش‌ها در نوار شمالی، چهارمحال‌وبختیاری و کهگیلویه و بویراحمد ادامه دارد.

به گفته کارشناس سازمان هواشنایی روز پنجشنبه بارش‌ها در نوار غربی پراکنده است و در عین حال همچنان سواحل خزر، بلندی‌های البرز، خراسان‌شمالی و خراسان‌رضوی بارش دارند و اواخر روز پنجشنبه سامانه بارشی کشور را ترک می‌کند.

کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: روز پنجشنبه در دامنه جنوبی البرز در استان‌های البرز، تهران، سمنان، بخش‌هایی از مرکز و شرق کشور، وزش باد شدید و همراه با خیزش گردوخاک است.

بنابر اعلام کارشناس سازمان هواشناسی طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه آب‌های دریای خزر و خلیج ‌فارس مواج و متلاطم پیش‌بینی شده است.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: آسمان تهران امروز کمی ابری گاهی با وزش باد همراه است که در ساعت‌ بعدازظهر نیمه ابری می‌شود و اوایل شب بارش دارد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

هفت + دو =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ آمادگی اعزام ۱۱۰ گروه جهادی تخصصی برای کمک به مردم زلزله زده افغانستان

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سازمان ...