راهبرد بازار؛ سود پالایش یکم غیرسجامی‌ها و حقوقی‌ها پرداخت می‌شود

راهبرد بازار؛ سود پالایش یکم غیرسجامی‌ها و حقوقی‌ها پرداخت می‌شود

زمان انتشار : 1400/12/23 - 15:01

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی صندوق پالایشی یکم، «داود رزاقی» به پرداخت سود سهامداران صندوق پالایشی یکم اشاره کرد و اظهار داشت: سود سهامداران حقیقی که در سامانه سجام مراحل ثبت نام خود را تکمیل کرده بودند در تاریخ ۳۰ بهمن به حساب‌های اعلامی این افراد واریز شده است.

وی افزود: سود سهامداران حقوقی نیز با ارسال آخرین روزنامه رسمی تغییرات و اعلام کتبی شماره حساب و شبای بانکی از تاریخ ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۰ قابل پرداخت خواهد بود.

رزاقی در خصوص نحوه پرداخت سود سایر سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت‌نام نکرده بودند یا شماره حساب‌هایشان دارای اشکال بوده است، بیان کرد: سود این افراد از روز سه‌شنبه ( ۲۴ اسفندماه) با مراجعه به کلیه شعب بانک اقتصاد نوین در سراسر کشور و ارائه کارت ملی قابل دریافت است.

مدیر صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم اعلام کرد: صندوق سرمایه‌گذاری پالایش یکم با نماد پالایش، دومین صندوق ETF واگذار شده توسط دولت قبل در سال ۹۹ است، این صندوق در نخستین مجمع خود که در تاریخ ۲۰ بهمن برگزار شد، مبلغ ۶۰۰ تومان سود نقدی به ازای هر واحد سرمایه‌گذاری (ممتاز و عادی) بین دارندگان واحدهای صندوق تقسیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، چندی پیش «مجید عشقی»، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در مورد ضررهای دارایکم و پالایش یکم گفت: این دو صندوق آبروی صندوق‌ها، دولت و نیز بازار سرمایه را برده‌اند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

یک × 3 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ افت ۱۳ هزار واحدی شاخص بورس

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرنگار ایرنا، معامله‌گران امروز در دو ...