راهبرد بازار؛ بازار بی رمق گوشت در آستانه نوروز/ سردست کیلویی ١٩٠ هزار تومان

راهبرد بازار؛ بازار بی رمق گوشت در آستانه نوروز/ سردست کیلویی ١٩٠ هزار تومان

زمان انتشار : 1400/12/26 - 13:22

منصور پوریان در خصوص وضعیت بازار گوشت در آستانه سال جدید، گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر روزهای پایانی سال ۱۴۰۰ را سپری می‌کنیم، اما خرید و فروش گوشت قرمز در آستانه سال جدید بی رمق شده است.

وی افزود: در حال حاضر در بازار گوشت رکود برقرار است، زیرا تقاضا برای  مصرف گوشت قرمز از سوی مردم کاهش پیدا کرده و این در حالی بوده است که امسال میزان  مصرف گوشت قرمز نسبت به سال گذشته روند کاهشی  داشته است.

رئیس شورای تأمین‌کنندگان دام زنده در خصوص وضعیت تأمین نهاده‌های دامی دامداران بیان کرد: دامداران نهاده‌های دامی را با تأخیر دریافت می‌کنند که تأخیر در تامین نهاده برابر با نبود نهاد است.

پوریان عنوان کرد: به دلیل اینکه نهاده دامداران به موقع تامین نمی‌شود به همین منظور دامداران به سمت بازار آزاد سوق پیدا می‌کنند تا نهاده مورد نیاز را از این طریق برای دام تامین کنند.

هر کیلوگرم گردن گوسفندی در حال حاضر در بازار ۱۸۰ هزار تومان قیمت خورده است و هر کیلوگرم قلوه گاه گوسفند نیز ۱۱۶ هزار و ۷۰۰ تومان قیمت دارد.

هر کیلوگرم آبگوشتی گوسفند در بازار به قیمت ۱۸۰ هزار تومان خرید و فروش می شود و هر کیلوگرم راسته بدون استخوان گوسفند نیز ۱۸۴ هزار تومان قیمت خورده است.

سردست گوسفند نیز کیلویی ۱۹۰ هزار تومان در بازار قیمت خورده است.

۲۲۳۲۲۷

۲۲۳۲۲۷

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

5 × 4 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ برنج پاکستانی جای برنج ایرانی را گرفت/ برنج کیلویی ۱۸۰ هزار تومان واقعیت دارد؟

بهمن ماه سال گذشته بود که با افزایش شدید قیمت برنج، وزارت جهاد کشاورزی قیمت ...