راهبرد بازار؛ اهدای عیدانه رییس جمهوری به کسانی که سهام عدالت ندارند

راهبرد بازار؛ اهدای عیدانه رییس جمهوری به کسانی که سهام عدالت ندارند

زمان انتشار : 1400/12/26 - 17:04

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز پنجشنبه خبرنگار اقتصادی ایرنا، در آخرین هفته اسفندماه سال ۱۴۰۰ سود سهام عدالت توسط بانک‌ها مختلف به حساب سهامداران واریز شد که مربوط به عملکرد سال ۱۳۹۹ شرکت سرمایه پذیر بود.

روز گذشته نیز اعلام شد که با دستور رییس جمهوری یارانه ۱۵۰ هزار تومانی کمک معیشت به ازای هر نفر به مناسبت فرارسیدن عید نوروز به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

این افراد غالبا از دهک‌های اول تا چهارم به انضمام افراد تحت پوشش و مستمری بگیران سازمان‌های حمایتی از جمله کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی کشور هستند.

با توجه به اینکه این رقم به حساب همه سرپرستان خانوار واریز نشده است؛ «حجت الله عبدالملکی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توضیحی اعلام کرد: ۶۰ میلیون نفر در کشور یارانه معیشتی دریافت می‌کنند که بخشی از آنها دارای سهام عدالت هستند و در روزهای اخیر سود خود را دریافت کردند.

۲۶ میلیون نفر سهام عدالت ندارند
وی با بیان اینکه بخشی از این افراد دارای سهام عدالت نیستند افزود: ۲۶ میلیون نفر سهام عدالت ندارند و به همین دلیل رییس جمهوری عیدی در نظر گرفت تا به حساب این افراد واریز شود.

عبدالملکی اظهار داشت: در یک خانواده، بخشی از اعضا عیدی را دریافت نکرده‌اند که به این معناست که سود سهام عدالت به حساب آنها واریز شده است.

عیدی رییس جمهوری شامگاه ۲۵ اسفندماه به حساب سرپرست خانوار به ازای هر فردی که سود سهام عدالت نداشته، واریز شده است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

11 − 7 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ پرداخت ۲.۶ میلیون فقره وام قرض‌الحسنه توسط بانک مهر ایران/ اعطای تسهیلات در قالب افزایش قدرت خرید، ساخت مسکن و مدرسه

«سعید شمسی نژاد» امروز (سه‌شنبه) در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ...