راهبرد بازار؛ معاون وزیر راه و شهرسازی:کیفیت ساخت و ساز اولویت بنیاد مسکن است

راهبرد بازار؛ معاون وزیر راه و شهرسازی:کیفیت ساخت و ساز اولویت بنیاد مسکن است

زمان انتشار : 1400/12/27 - 04:25

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، علی نیکزاد روز پنجشنبه در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهر جدید عالیشهر اظهارد: در اجرا پروژه‎های مسکن ۱۱ هلدینگ با بنیاد مسکن مشارکت دارند که هر کدام از آنها ۲ تا چهار شرکت در زیرمجموعه خود دارند.

وی بیان کرد: تامین مسکن مردم و بویژه اقشار کم درآمد یکی از اولویت‎های اصلی دولت است که این مهم در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به صورت ویژه دنبال می‎‌شود.

نیکزاد ادامه داد:  انتظار می‌رود در اجرا پروژه های عمرانی از ظرفیت مشاوران ذی‌صلاح بنیاد مسکن در طراحی و نقشه‌کشی به نحو مطلوبی استفاده شود.

مدیرعامل شرکت عمران عالیشهر نیز گفت: در شهر جدید عالیشهر شرکت عمران تمام تلاش‎های خود را برای حمایت از پروژه‎های مسکن بجد  دنبال می‎کند.

جهانبخش تل اشکی افزود: اکنون۸۷۹ واحد از پروژه نهضت مسکن ملی شهر جدید عالیشهر در حال احداث است که روند پیشرفت فیزیکی آنها مطلوب ارزیابی می‎‏شود.

وی اظهار کرد: برای احداث سایر واحدها نیز زمین مورد نیاز جانمایی و عملیات بهسازی آن برای احداث پروژه‎های مسکن مدنظر دولت محقق شده است.

تل اشکی در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار کرد: در مجموع تاکنون ۱۷ هزار و ۱۹۴ متقاضی در طرح نهضت ملی مسکن ویژه شهر جدید عالیشهر- بوشهر و شهر جدید نایبند – عسلویه نام نویسی کردند که از این شمار حدود ۱۲ هزار و ۱۴۴ نفر واجد شرایط هستند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت:شمار افراد واجد شرایط در شهرهای جدید عالیشهر و نایبند به ترتیب ۱۱هزار و هفت و یک‌هزار و ۳۳۷ نفر است.

تل اشکی افزود: از مجموع این افراد تاکنون ۲ هزار و ۵۳۶ نفر تایید نهایی شدند که از این میزان ۲ هزار و ۳۸۶ نفر متقاضی شهر جدید عالیشهر و مابقی مربوط به شهر جدید نایبند شهرستان عسلویه هستند.

وی در ارتباط با پروژه های بنیاد مسکن شهر جدید عالیشهر نیز عنوان کرد: مجموع واحدها ۵۹۷ واحد است که ۲۳۲ واحد آن در ۳۴ بلوک، ۲۹۸ واحد در ۲۷ بلوک و ۶۷ واحد نیز در ۷ بلوک احداث خواهد شد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

نوزده + 14 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ هشدار سازمان هواشناسی درباره افزایش ۳ درجه‌ای دمای هوا

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرنگار اقتصادی ایرنا سازمان هواشناسی در ...