راهبرد بازار؛ ترافیک در مبادی ورودی مازندران پرحجم و سنگین است

راهبرد بازار؛ ترافیک در مبادی ورودی مازندران پرحجم و سنگین است

زمان انتشار : 1400/12/27 - 16:30

سرهنگ یدالله جهان تاب روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت که ترافیک خودرویی در محدوده پل زنگوله، سیاه بیشه، ولی آباد و مکارود در جاده کنداون و حدفاصل وانا تا بایجان در جاده هراز سنگین و پرحجم شده است.
وی با بیان این که اعمال محدودیت تردد خودرویی به دلیل افزایش قابل توجه تردد از جاده کرج به چالوس در جاده کندوان در دستور کار قرار گرفته است، افزود : به علت بار ترافیکی سنگین، مسیر شمال به جنوب جاده کندوان بسته شده است تا با یکطرفه شدن این جاده به سمت مازندران ، سفر پرحجم نوروزی به این استان روان شود.
رییس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیکی جاده فیروزکوه را هم در مسیر رسیدن به مازندران سنگین توصیف کرد و گفت ماموران پلیس راه در مبادی اصلی ورودی استان در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه مستقر هستند و تردد در این محورهای اصلی با مدیریت پلیس راه در جریان است.
وی شرایط جوی در جاده‌های مازندران در زمان حاضر را آفتابی و نیمه ابری اعلام کرد و اضافه کرد: احتمال ریزش سنگ بویژه در جاده‌های کندوان و هراز با توجه به‌ رانشی بودن بخش‌هایی از زمین این مناطق دور از انتظار نیست و از رانندگان می‌خواهیم هنگام تردد از این محورها، جوانب احتیاط را رعایت کنند.
مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.
مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه محور چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.
هواشناسی مازندران شرایط جوی استان در روز جاری را صاف تا نیمه ابری پیش‌بینی کرد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

دو × یک =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ اعزام حجاج با ۷ پرواز به سوی جده و مدینه منوره/ تعداد پروازهای حج امشب به ۹۶ فروند می‌رسد

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا از پایگاه خبری وزارت راه ...