راهبرد بازار؛ بارش برف و باران و وزش باد در مناطق شمالی کشور

راهبرد بازار؛ بارش برف و باران و وزش باد در مناطق شمالی کشور

زمان انتشار : 1400/12/28 - 07:35

  به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، کبری رفیعی کارشناس افزود: این بارش‌ها به شکل برف و باران، وزش باد و گاهی رعد و برق می‌شود.

وی ادامه داد: روز یکشنبه بارش‌ها در شمال غرب کشور ادامه خواهد داشت و روز دوشنبه آینده علاوه بر شمال غرب، سواحل شمالی ارتفاعات البرز و استان‌هایی که در دامنه‌های زاگرس مرکزی واقع شدند بارش خواهند داشت.

کارشناس هواشناسی خاطرنشان کرد: روز سه‌شنبه هفته آینده هم علاوه بر این مناطق، بخش‌هایی از غرب کشور و مناطقی از مرکز و شمال شرق و دامنه‌های جنوبی  از این بارش‌ها بهره‌مند می شوند.

رفیعی با یادآوری اینکه دمای هوا از روز شنبه در اکثر مناطق کشور افزایش تدریجی خواهد داشت، گفت: آب‌های جاری کشور از جمله خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان در روزهای جمعه و شنبه مواج و طوفانی پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: آسمان تهران نیز امروز نیمه ابری است و در برخی ساعات وزش باد را به همراه خواهد داشت.

کارشناس هواشناسی تصریح کرد: تهران در اواخر وقت همراه با غبار محلی خواهد بود و حداکثر دمای امروز تهران ۱۲ درجه بالای صفر می شود.

رفیعی خاطرنشان کرد: هم اکنون حداقل دما در مهرآباد تهران نیز به سه درجه بالای صفر رسیده و پیش‌بینی می‌شود فردا به چهار درجه بالای صفر برسد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

سه × 3 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ تداوم روند افزایشی دما تاپایان هفته/ بارش باران در برخی استان‌ها

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، “کبری رفیعی” در خصوص آخرین ...