راهبرد بازار؛ مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل ابقا شد

راهبرد بازار؛ مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل ابقا شد

زمان انتشار : 1400/12/29 - 01:41

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا از روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی در این حکم آمده است: با توجه به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی، به موجب این حکم شما را به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان اردبیل ابقا می‌نمایم.

در این حکم آمده است: انتظار دارد با عنایت به سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری و الگوی اقتصاد مقاومتی و در راستای اهداف عدالت‌محور دولت مردمی با رعایت قوانین و مقررات، آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی و به‌کارگیری صحیح و مطلوب منابع و ظرفیت‌های موجود در استان نسبت به انجام وظایف و ماموریت‌های محوله در حوزه‌های راه، مسکن و شهرسازی با اولویت نهضت ملی مسکن، توسعه حوزه حمل و نقل و تامین زیرساخت‌های مربوط و بازآفرینی شهری، اقدام نمائید.

قاسمی در حکم ابقای حیدری اضافه کرد: ضرورت دارد در تعامل با مسئولین محلی و در راس آن استاندار محترم و ارتباط منظم با شهرداران، اهتمام ویژه به عمل آورده و موجبات تحول اساسی در حوزه ماموریت را فراهم آورید.

 وزیر راه و شهرسازی خطاب به حیدری تاکید کرد: مسئولیت هماهنگی تمام ادارات کل و واحدهای زیرمجموعه سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به وزارتخانه در استان، بر عهده جنابعالی است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

ده + چهار =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ نابسامانی اجاره خانه در قم و اجحافی که به مستاجران می‌شود

این روزها التهاب بازار مسکن در همه شهرهای کشور خبرساز شده، استان قم نیز از ...