راهبرد بازار؛ انتظار بارش باران در روزهای نخست سال جدید

راهبرد بازار؛ انتظار بارش باران در روزهای نخست سال جدید

زمان انتشار : 1400/12/29 - 19:47

«فریبا گودرزی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از امروز تا چهارشنبه در نواحی شمال غرب، سواحل غربی دریای خزر و دامنه های جنوبی البرز غربی و مرکزی بارش باران، گاهی رعد و برق و تندباد خواهیم داشت

وی با بیان اینکه این بارش ها در نواحی سردسیر و مرتفع به شکل برف خواهد بود، تصریح کرد: امروز در استان های اردبیل، غرب گیلان و شمال آذربایجان شرقی بارش ها شدت خواهد داشت.

گودرزی خاطرنشان کرد: علاوه بر این بارش ها، فردا در بخش هایی در غرب و ارتفاعات زاگرس مرکزی و روز سه شنبه برای بخش هایی از غرب، شمال شرق و ارتفاعات البرز شرقی بارش پراکنده رخ خواهد داد.

وی با بیان اینکه روز پنجشنبه در شمال غرب و ارتفاعاتت البرز مرکزی بارش پراکنده باران پیش بینی شده است، گفت: در روزهای سه شنبه و چهارشنبه انتظار وزش تندباد در غرب و جنوب غرب داریم که در مناطق مستعد، موجب خیزش گرد و خاک می شود؛ همچنین این شرایط در روز پنجشنبه برای نوار غربی و بخش هایی از مرکز، شرق و دامنه جنوبی البرز نیز پیش بینی می شود.

این کارشناس هواشناسی با بیان اینکه روز پنجشنبه در نواحی غرب کشور کاهش نسبی دما از ۴ تا ۶ درجه پیش بینی شده است، تاکید کرد: استان های ساحلی دریای خزر، اردبیل، دامنه جنوبی  البرز و مرکز کشور افزایش ۴ تا ۶ و در نواحی شمال شرق افزایش محسوس ۷ تا ۱۰ درجه رخ خواهد داد.

وی با بیان اینکه نیمه شرقی خلیج فارس، دریای عمان و تنگه هرمز مواج خواهد بود، اظهار داشت: در سه روز آینده دریای خزر مواج و متلاطم است.

این کارشناس هواشناسی درخصوص هوای تهران نیز تصریح کرد: امروز در پایتخت آسمان کمی ابری و نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود، روز سه شنبه آسمان ابری است و رگبار رخ خواهد داد و روز چهارشنبه بارش پراکنده باران پیش بینی می شود و درجه هوای تهران طی روزهای آینده تا ۲۱ درجه افزایش می یابد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

دو × 5 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ تغذیه انگلی دلالان مسکن از تورم انتظاری؛ صنف مشاوران املاک ضرورت کارکردی‌اش را از دست داده است؟

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از رو زجمعه ایرنا روزنامه ایران در ...