دومین شکست ایران در جام جهانی بسکتبال

تیم ملی بسکتبال ایران در دومین بازی خود در جام جهانی ۲۰۱۹ چین مقابل تونس شکست خورد.

به گزارش روند بازار به نقل از خبرآنلاین، تیم ملی بسکتبال ایران در دومین بازی خود از گروه C جام جهانی ۲۰۱۹ چین که در شهر گوانگژو در حال برگزاری است به مصاف تونس رفت و با نتیجه ۷۹ بر ۶۷ شکست خورد و شانس خود را برای صعود به مرحله دوم از دست داد.

مهران شاهین‌طبع برای شروع بازی از بهنام بخچالی، محمد جمشیدی، محمد حسن‌زاده، صمد نیکخواه بهرامی و حامد حدادی استفاده کرد و میشل رول، مراد المبروک، مکرم رمضان، عمر آبادا و صلاح مِجری برای حریف آفریقایی به میدان رفتند.

بازی در کوارتر نخست، پایاپای شروع شد ولی حملات و شوت‌های راه دور بازیکنان تونس، خیلی زود، اختلاف را زیاد کرد. نتیجه این کوارتر ۲۹ بر ۱۹ به سود تونس بود. تیم ایران در کوارتر دوم، دفاع بهتری انجام داد و ۱۶ بر ۱۵ برنده این کوارتر شد تا دو تیم در امتیاز ۴۴ بر ۳۵ به سود تونس به رختکن بروند. بازیکنان تونس در نیمه نخست ۱۷ اقدام به پرتاب ۳ امتیازی داشتند و در ۸ مورد موفق بودند ولی بازیکنان ایران تنها ۸ بار از پشت قوس شوت زدند که ۹ امتیاز برای آنها در پی داشت.

نتیجه کوارتر سوم ۱۵ بر ۱۳ برای تونس و کوارتر چهارم نیز ۲۰ بر ۱۹ برای حریف بود تا بازی در نهایت ۷۹ بر ۶۷ به سود تونس تمام شود.

تیم ملی بسکتبال ایران در دیدار سوم خود از ساعت ۱۷ روز چهارشنبه به مصاف اسپانیا خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا