راهبرد بازار؛ زمین‌خواری ۱۲ میلیارد ریالی در خراسان‌جنوبی ناکام ماند

راهبرد بازار؛ زمین‌خواری ۱۲ میلیارد ریالی در خراسان‌جنوبی ناکام ماند

زمان انتشار : 1401/01/10 - 13:07

اقتصاد ایران: رئیس پلیس امنیت اقتصادی خراسان‌جنوبی از کشف یک فقره زمین خواری و تصرف در اراضی ملی به ارزش ۱۲ میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال در استان خبر داد و گفت: در این خصوص یک متهم نیز دستگیر شده است.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری اقتصادایران، سرهنگ «جواد بخشی» رئیس پلیس امنیت اقتصادی خراسان‌جنوبی صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به آغاز سال جدید و طرح نوروزی و مبارزه با تصرف اراضی دولتی در این ایام موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس امنیت اقتصادی خراسان‌جنوبی در معیت کارشناسان سازمان‌های مرتبط با انجام بررسی و تحقیقات گسترده میدانی، ۳ هزار و ۹۵ متر زمین به ارزش ۱۲ میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال مربوط به اراضی ملی که به تصرف فرد زمین‌خوار در آمده بود را شناسایی کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی خراسان‌جنوبی بیان داشت: مأموران متهم را شناسایی پس از هماهنگی با مقام قضایی وی را دستگیر و به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی کردند.

بخشی تأکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه زمین‌خواری و خرید و فروش اراضی فاقد سند توسط افراد سود جو و کلاهبردار موضوع را از طریق مرکز فوریت‌های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

سه × 4 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ ایمنی خانه‌های روستایی کرمان با خیز تسهیلات مقاوم‌سازی

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، یکی از مهمترین نیازهای توسعه ...