راهبرد بازار؛ معاون وزیر صمت: سیاست دولت سیزدهم، پاسخگویی مستقیم به مطالبات مردم است

راهبرد بازار؛ معاون وزیر صمت: سیاست دولت سیزدهم، پاسخگویی مستقیم به مطالبات مردم است

زمان انتشار : 1401/01/10 - 22:03

علی رسولیان روز چهارشنبه در حاشیه راه اندازی میز خدمت به صاحبان صنایع که در جریان هجدهمین سفر رییس جمهور و اعضای هیات دولت به خراسان رضوی صورت گرفت، به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: موضوعات مطرح شده از سوی مردم در قالب میز خدمت به صورت مستقیم توسط نماینده وزارتخانه مورد بررسی قرار گرفته و پاسخ مستقیم به آنها داده می شود، وزارت صنعت، معدن و تجارت هم با همین هدف میز خدمت را در تمام سفرهای استانی رییس جمهور در محل سازمان تابعه خود تشکیل می دهد.

وی افزود: من به نمایندگی از وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه همکارانم در حوزه بازرسی در میز خدمت در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت حضور می یابیم و با همه کسانی که متقاضی ملاقات هستند و مشکلاتی را در حوزه های مختلف صنعت، معدن و تجارت دارند، به صورت مستقیم می نشینیم و موضوعاتشان را بررسی می کنیم.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت: در خصوص بخشی از مشکلات متقاضیان که قابلیت حل دارد، در همان محل تصمیم گیری می شود و مشکلاتی هم که نیاز به طرح در سطح ملی داشته باشد، به صورت تلفنی با همکاران در تهران منتقل و یا ثبت شده و برای ارایه آنها به سازمانهای مربوطه در مرکز مورد پیگیری قرار می گیرد.

رسولیان اظهار داشت: هدف از راه اندازی میزهای خدمت این است که تولیدکنندگان مشکلات خود را به صورت مستقیم به مسوولان منتقل کنند تا بتوان مشکلات و موانع در مسیر فعالیت آنان را برداشت.

وی عمده مشکلات موجود در حوزه های صنعت، معدن و تجارت را تامین مالی برای فعالیت بنگاه های اقتصادی دانست و گفت: خوشبختانه وزارت صمت در حال پیمودن مسیر تامین مالی زنجیره ای است که شیوه خوبی برای تامین مالی باشد، همچنین مسائلی در حوزه معادن و موانع در این مسیر وجود دارد که از طریق شورای معادن استانها یا شورای عالی معادن در حال پیگیری است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تامین زمین برای شهرکهای صنعتی و موضوعات مربوط به تامین مواد اولیه برای واحدهای صنعتی را از دیگر مسائل و دغدغه های مهم این وزارتخانه برشمرد.

رییس جمهور و هیات دولت در هجدهمین سفر استانی و نخستین سفر خود در سال ۱۴۰۱، امروز و فردا – چهارشنبه و پنجشنبه – مهمان استان خراسان رضوی خواهند بود.

آیت الله سیدابراهیم رییسی پیش از این به ۱۷ استان شامل هرمزگان، قم، یزد، لرستان، زنجان، سمنان، اردبیل، فارس، خوزستان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، گیلان، گلستان و مازندران سفر کرده است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

شش + سه =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ عکسl اولین خودرویی که وارد ایران شد

مظفرالدین‌شاه که در سفر به فرنگ شیفته این وسیله جدید شده بود، با وجود خالی ...