راهبرد بازار؛ وزارت صمت با مدیریت “فاطمی‌امین” گام‌های مؤثری برای ایجاد تحول بنیادین برداشته است

راهبرد بازار؛ وزارت صمت با مدیریت “فاطمی‌امین” گام‌های مؤثری برای ایجاد تحول بنیادین برداشته است

زمان انتشار : 1401/01/11 - 10:07

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، “علی آقامحمدی” در جمع مدیران ارشد وزارت صمت تأکید کرد: هدف اصلی از تشکیل این وزارتخانه، ادغام مسوولیت در چارچوب وظایف و خدمات مشترک بخش بازرگانی و صنایع و معادن بود که در برنامه تحولی امسال این وزارتخانه شاهد این رخداد به صورت عملیاتی هستیم.

وی با اشاره به اهمیت توسعه منابع انسانی برای تحقق اهداف تعالی سازمانی در هر مجموعه‌ای، تصریح‌کرد: اهداف هیچ سازمانی بدون رشد واقعی نیروی انسانی آن محقق نمی‌شود و این رشد باید در روند کار و با پیوست نظام‌های آموزشی اتفاق بیفتد.

نیروی انسانی تحول‌گرا لازمه تحقق شعار سال
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص عنوان سال، تأکید کرد: برای تحقق اهداف شعار “تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین”، نباید مسائل به صورت سطحی مورد توجه قرار گیرند، بلکه نیازمند تأمین زیرساخت‌های لازم در این حوزه هستیم که محور آنها نیروی انسانی تحول‌گرا است.

آقامحمدی تاکید کرد: معیار ما برای تحقق اهداف سال، افزایش ۲ برابری آمار در حوزه فعالیت‌های دانش‌بنیانی کشور است.

وی ادامه‌داد: با توجه به رویکرد جدید حاکم بر وزارت صنعت، معدن و تجارت، امیدواریم این وزارتخانه بتواند این فرآیند را به خوبی مدیریت کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه‌داد: اگر نگاه پیشین به موضوعات در اجرای فرآیندهای صدور مجوزها و سایر خدمات مرتبط مبتنی بر همکاری نکردن دست‌اندرکاران باشد، تغییر بنیادین مورد نظر محقق نمی‌شود.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

نه + 17 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ دنا جهش کرد، کوییک ریخت/ آخرین قیمت تیبا، دنا، رانا و پراید

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، بررسی نوسانات قیمتی در ...