راهبرد بازار؛ ارائه گواهی انجام دو نوبت واکسن کرونا برای مسافران ورودی الزامی است

راهبرد بازار؛ ارائه گواهی انجام دو نوبت واکسن کرونا برای مسافران ورودی الزامی است

زمان انتشار : 1401/01/13 - 04:28

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز جمعه ایرنا از شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، «علیرضا مجذوبی» درباره آمار میزان پرواز و مسافر در نوروز ۱۴۰۱ اظهار داشت: از ۲۵ اسفند تا دهم فروردین ماه ۲ هزار و ۲۴۴ پرواز انجام و ۳۴۵ هزار مسافر از شهر فرودگاهی امام‌ خمینی(ره) تردد داشتند.

وی افزود: نخستین حجم بازگشت مسافران از روز ۶ فروردین ماه با حدود ۲۸ هزار مسافر آغاز شد و با توجه به‌ بازگشت مسافران در روز ۱۳ فروردین (روز طبیعت) تمهیدات لازم به ویژه در ارتباط با تامین تاکسی و وسایل نقلیه عمومی هماهنگی‌ها و اقدامات لازم از سوی اداره کل برنامه‌ریزی و امور شهری در معاونت توسعه زیرساخت انجام شده است.

انجام تست‌های PCR تا پایان سفرهای نوروزی تا ساعت ۲۳ و ۵۹ دقیقه روز ۱۵ فروردین رایگان انجام می‌شود

عضو هیات مدیره شهر فرودگاهی امام‌ خمینی ( ره) تصریح کرد: در خصوص ورود مسافران به کشور مطابق با آخرین بخشنامه‌های ابلاغی از سوی وزارت بهداشت، ارائه گواهی انجام دو نوبت واکسن کرونا برای مسافران ورودی الزامی است و پایش و غربالگری و در صورت نیاز انجام تست PCR برای مسافران دارای علائم کرونا، توسط کارشناسان پایگاه بهداشت مرزی انجام می‌شود.

همچنین با توجه به هماهنگی‌ها، انجام تست‌های PCR تا پایان سفرهای نوروزی تا ساعت ۲۳ و ۵۹ دقیقه روز ۱۵ فروردین رایگان انجام می‌شود.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

15 + دوازده =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ ترانزیت اولویت نخست حوزه حمل و نقل ریلی است

اقتصاد ایران: معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه‌آهن گفت: دولت سیزدهم موضوع ...