راهبرد بازار؛ استاندار اردبیل: به طور ویژه پیگیر تامین به موقع اعتبارات راه‌آهن اردبیل-میانه هستیم

راهبرد بازار؛ استاندار اردبیل: به طور ویژه پیگیر تامین به موقع اعتبارات راه‌آهن اردبیل-میانه هستیم

زمان انتشار : 1401/01/19 - 11:19

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا سید حامد عاملی در حاشیه بازدید از بخشهای مختلف راه آهن اردبیل میانه با تشریح تحولات مرتبط با این پروژه در ماههای اخیر گفت: قبل از عید شرایط پیشرفت پروژه نامناسب بود به طوری که کار در برخی قطعات تقریبا تعطیل شده بود و یک سری نقاط بحرانی داشتیم و مقداری وضعیت راه آهن نگران کننده بود.

 وی اضافه کرد: بحمدلله در سفر ریاست محترم جمهوری پروژه راه آهن اردبیل بعنوان یکی از پروژه‌های مهم  مورد تصویب قرار گرفت و برای تامین مالی پروژه تصمیمات خوبی انجام شد.

استاندار اردبیل ادامه داد: قرار بود قبل از عید بخشی از منابع مالی به پرژوه تزریق شود بحمدالله این کار صورت گرفت حتی بیشتر از منابعی که در نظر گرفته شده بود به صورت پول نقد و نه به صورت اوراق به پروژه تزریق شد و در بازدیدی که امروز در خدمت آقای خادمی(معاون وزیر راه و شهرسازی) و آقای بدری نماینده مردم اردبیل داشتیم تقریبا کل پروژه فعال است و نقاط بحرانی در حال برطرف شدن است.

عاملی خاطرنشان کرد: امیدواریم و پیگیری مان این است که با آغاز سال جدید و با همت دوستان برای به نتیجه رسیدن پروژه و استمرار در تامین منابع مالی بر اساس مصوبات سفر محترم ریاست جمهوری، وزارت راه و شهرسازی به تعهدی که داده عمل کند و این نوید را به مردم استان بدهند کار به نتیجه برسد و تقدیم مردم عزیز استان شود.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

هفده − 13 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ ستاد بازسازی بنیاد مسکن در ۲۰ نقطه سیل زده کشور فعال است

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرنگار ایرنا، اکبر نیکزاد روز پنجشنبه ...