راهبرد بازار؛ مشارکت عمومی در مسکن سازی باید به همه سازمان‌ها تسری یابد

راهبرد بازار؛ مشارکت عمومی در مسکن سازی باید به همه سازمان‌ها تسری یابد

زمان انتشار : 1401/01/21 - 17:39

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، «حجت الاسلام والمسلمین روحانی» نماینده مقام معظم رهبری در بنیاد مسکن در همایش چهل و دومین سالروز افتتاح حساب ۱۰۰ حضرت امام(ره) با اشاره به هدف تأسیس این بنیاد، اظهار کرد: یقینا خدمت رسانی به مردم زحمتکش و کم درآمد جامعه و دستگیری از آنها در سوانح طبیعی مهم‌ترین هدف بنیاد است.

وی با اشاره به روایتی از حضرت امام صادق (ع) گفت: اهمیت رفع احتیاجات مردم ۱۰ برابر بالاتر از طواف کعبه است. بنابر این خدمات بنیاد مسکن برای کمک به سیل زدگان، زلزله زدگان و نیازمندان بی مسکن بسیار با اهمیت‌تر از طواف خانه خداست.

روحانی ادامه داد: بنیاد مسکن با مردم معنا پیدا می‌کند، اگر مردم در کنار این بنیاد قرار داشته باشند اهمیت داریم؛ وگرنه هیچ معنا و مفهومی نداریم. لذا از تمامی مدیران و کارکنان بنیاد درخواست می کنم که در مقابل ما متواضع و خدمتگزار باشیم.

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن ادامه داد: مسئولان این نهاد نباید مردم را از سیستم برنجانند و ناامید کنند.

 وی تأکید کرد که نباید هزینه مازادی بر گرفتاری‌های مردم و مراجعان بنیاد مسکن تحمیل کرد و باید کاری کرد که امور مردم به موقع و صحیح انجام شود.

روحانی گفت: شرکت‌های تحت پوشش بنیاد مسکن باید پیوسته و متحد با شاکله کل سیستم عمل کنند. این شرکت‌ها باید هم افزایی داشته و پشتیبان هم باشند و عملکرد آنها نباید متناقض یکدیگر باشد.

وی ادامه داد: علاوه بر این شرکت‌ها باید بهترین تعامل را با دولت و سایر شرکت‌ها و سازمان‌های اجرایی داشته باشند. باید حس مشارکت عمومی در فعالیت‌های مسکن سازی از بنیاد مسکن به تمامی سازمان ها تسری یابد.

وی گفت: تورم موجود کشور نباید شرکت‌های تحت پوشش بنیاد را به افزایش سودهای کاذب اغوا کند، البته شرکت‌ها موظفند سیستم‌های خود را به روز رسانی کنند و مطابق دانش روز جهانی باشند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

13 − چهار =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ زمین ۲میلیون و ۷۰۰ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن تامین شد

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا از روابط عمومی سازمان ملی ...