راهبرد بازار؛ فرماندار ملارد: ۱۶۶ فقره ساخت و ساز غیر مجاز در این شهرستان تخریب شد

راهبرد بازار؛ فرماندار ملارد: ۱۶۶ فقره ساخت و ساز غیر مجاز در این شهرستان تخریب شد

زمان انتشار : 1401/02/15 - 15:12

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی فرمانداری ملارد، جابر کریمی با اعلام این خبر افزود: سیاست و برنامه جدی مسئولان به ویژه اعضای شورای تامین شهرستان ملارد بر این است که با شدت تمام از ساخت و ساز غیر مجاز جلوگیری شود.

وی یادآور شد: در همین راستا از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا کنون بالغ بر ١۶۶ مورد ساخت و ساز غیر مجاز قلع و قمع و ١٨ هکتار از اراضی کشاورزی در روستاهای قلعه فرامرز، خوشنام، یوسف آباد، قوام، کهریزک، لم آباد، قشلاق و اسفندآباد آزادسازی و به حالت اولیه بازگشته است.

کریمی اظهار داشت: دستگاه های متولی مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز، به وسعت ۹۳۰ کیلومتر مربعی شهرستان در حال انجام وظیفه هستند و اقدامات آنها به صورت نامحسوس توسط دستگاه های نظارتی و اطلاعاتی رصد می شود.

فرماندار شهرستان ملارد گفت: در همین رابطه از مردم شریف شهرستان خواهش داریم هر گونه کوتاهی دستگاه ها را به بازرسی و حراست فرمانداری اطلاع دهند.

وی خاطرنشان کرد:به مردم شهرستان ملارد این اطمینان را می دهیم، با توجه به جدیت و هماهنگی که در بین اعضای شورای تامین در دوره جدید برای مقابله با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز وجود دارد، دست زمین خواران و افرادی که به زمین های کشاورزی و زراعی دست درازی می کنند را با ابزارهای قانونی کوتاه خواهیم کرد.

کریمی با بیان اینکه به افراد منفعت طلب و سودجو هم هشدار می دهیم، هر گونه تفکیک غیرقانونی و ساخت و ساز در زمین های کشاورزی ممنوع است و خط قرمزی در این خصوص وجود ندارد ،گفت: اگر کوتاهی وجود داشته باشد، علاوه بر فرد و یا افراد خاطی با مدیران دستگاه های مربوطه برخورد قضائی صورت خواهد گرفت.

شهرستان ملارد در غرب استان تهران با جمعیت ۶۰۰ هزار نفری، یکی از نقاط حاصلخیز این استان در حوزه کشاورزی است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

شانزده − 3 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ استاندار: هیچ بهانه‌ای برای تعویق در بهره‌برداری از پروژه راه‌آهن گیلان پذیرفته نیست

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ اسدالله عباسی ...