راهبرد بازار؛ جهاد کشاورزی نظارت بر شبکه توزیع روغن در کرمانشاه را تشدید می‌کند

راهبرد بازار؛ جهاد کشاورزی نظارت بر شبکه توزیع روغن در کرمانشاه را تشدید می‌کند

زمان انتشار : 1401/02/16 - 00:17

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، «شهریار قاسمی» روز پنجشنبه در ‌بازدید از شرکت کشت و صنعت نازگل کرمانشاه افزود: باتوجه به برنامه ریزی صورت گرفته توسط شرکت نازگل برای تامین دانه های روغنی و وضعیت مطلوب تامین دانه های روغنی و ذخیره سازی آن بزودی بازار روغن ثبات پیدا می کند.

مدیر تنظیم کیفیت شرکت کشت و صنعت نازگل هم گفت: روند تولید روغن در این شرکت بدون وقفه در حال انجام است و این اطمینان را به مردم می دهیم که روغن مورد نیاز بازار را تامین خواهیم کرد.

مهندس فرخی افزود: خوشبختانه روند تولید روغن در شرکت نازگل از رویه مطلوبی برخوردار است و ذخیره سازی دانه های روغنی نیز در این شرکت به شکل مطلوبی انجام شده و در جریان است.

وی در ادامه ضمن تاکید بر روند مطلوب تولید روغن در شرکت نازگل گفت: با توجه به تامین وسیع دانه های روغنی در شرکت نازگل این اطمینان را به مردم می دهیم که هیچ‌گونه کمبودی در زمینه تولید روغن خوراکی و صنف وجود ندارد و روند تولید این شرکت با تمام ظرفیت در حال انجام است.

شرکت کشت و صنعت نازگل در بخش ماهیدشت از توابع شهرستان کرمانشاه واقع شده و بخشی از روغن مورد نیاز کشورمان را تامین می کند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

15 + نه =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ توزیع ۲۶۴۵ تن انواع سموم مورد نیاز کشاورزان

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز چهارشنبه ایرنا از وزارت جهاد ...