راهبرد بازار؛ جهاد کشاورزی نظارت بر شبکه توزیع روغن در کرمانشاه را تشدید می‌کند

راهبرد بازار؛ جهاد کشاورزی نظارت بر شبکه توزیع روغن در کرمانشاه را تشدید می‌کند

زمان انتشار : 1401/02/16 - 00:17

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، «شهریار قاسمی» روز پنجشنبه در ‌بازدید از شرکت کشت و صنعت نازگل کرمانشاه افزود: باتوجه به برنامه ریزی صورت گرفته توسط شرکت نازگل برای تامین دانه های روغنی و وضعیت مطلوب تامین دانه های روغنی و ذخیره سازی آن بزودی بازار روغن ثبات پیدا می کند.

مدیر تنظیم کیفیت شرکت کشت و صنعت نازگل هم گفت: روند تولید روغن در این شرکت بدون وقفه در حال انجام است و این اطمینان را به مردم می دهیم که روغن مورد نیاز بازار را تامین خواهیم کرد.

مهندس فرخی افزود: خوشبختانه روند تولید روغن در شرکت نازگل از رویه مطلوبی برخوردار است و ذخیره سازی دانه های روغنی نیز در این شرکت به شکل مطلوبی انجام شده و در جریان است.

وی در ادامه ضمن تاکید بر روند مطلوب تولید روغن در شرکت نازگل گفت: با توجه به تامین وسیع دانه های روغنی در شرکت نازگل این اطمینان را به مردم می دهیم که هیچ‌گونه کمبودی در زمینه تولید روغن خوراکی و صنف وجود ندارد و روند تولید این شرکت با تمام ظرفیت در حال انجام است.

شرکت کشت و صنعت نازگل در بخش ماهیدشت از توابع شهرستان کرمانشاه واقع شده و بخشی از روغن مورد نیاز کشورمان را تامین می کند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ افراد بومی در اولویت گرفتن زمین برای طرح های کشاورزی هستند

قزوین – ایرنا – رییس سازمان امور اراضی کشور گفت: افراد بومی در اولویت گرفتن ...