راهبرد بازار؛ نماینده چابهار: توجیهات اپراتورها برای افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی ابداً منطقی نیست

راهبرد بازار؛ نماینده چابهار: توجیهات اپراتورها برای افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی ابداً منطقی نیست

زمان انتشار : 1401/02/17 - 07:01

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کاهش کیفیت اینترنت افزایش قیمت آن اظهار کرد: سازمان تنظیم مقررات اعلام کرده که توجیهات اپراتورها منطقی است اما از نظر من این‌گونه نیست و توجیهات اپراتورها برای افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی ابداً منطقی نیست.

معین الدین سعیدی در گفت‌وگو با ایسنا در واکنش به افزایش قیمت اینترنت تصریح کرد: هیچ توجیه منطقی برای افرایش قیمت بسته‌های اینترنتی وجود ندارد و مردم حق دارند که در این خصوص نگران باشند.

وی با بیان اینکه «بسیاری می‌گویند که افزایش قیمت اینترنت در راستای تکمیل پازل طرح صیانت است»، اظهار کرد: دوستان وزارت ارتباطات بگویند که تا الان کدام طرح توسعه روستایی را انجام داده‌اند که می‌گویند این افزایش قیمت‌ها به دلیل تامین اعتبار برای اجرای طرح‌های توسعه روستایی است؟

این نماینده مجلس افزود: کیفیت اینترنت را به شدت کاهش و قیمت آن را افزایش داده‌اند که این موضوع منجر شد تا از وزیر ارتباطات طرح سوال کنم و امیدوارم در این زمینه پاسخگو باشند.

سعیدی با اشاره به اطلاعیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره افزایش قیمت اینترنت گفت: سازمان تنظیم مقررات اعلام کرده که توجیهات اپراتورها منطقی است اما از نظر من این‌گونه نیست و توجیهات اپراتورها برای افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی ابداً منطقی نبوده و پیگیر این موضوع هستیم.

انتهای پیام

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

17 + 11 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ جمع‌آوری ایمیل کاربران از سایت‌ها و فرم‌های آنلاین

طبق تحقیقات کارشناسان رایانه مشخص شده است اغلب آدرس‌های ایمیلی که در فرم‌های آنلاین تایپ ...