راهبرد بازار؛ فناوری‌های دیجیتال در خدمت سالمندان

راهبرد بازار؛ فناوری‌های دیجیتال در خدمت سالمندان

زمان انتشار : 1401/02/21 - 16:38

اتحادیه جهانی مخابرات (ITU) “فناوری‌های دیجیتال در خدمت سالمندان” را به‌عنوان شعار سال ۲۰۲۲ اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایسنا، ۲۷ اردیبهشت ماه برابر با ۱۷ ماه می، هر ساله به عنوان روز جهانی ارتباطات گرامی داشته می شود و اتحادیه جهانی مخابرات با هدف افزایش آگاهی و دانش جوامع در جهت کاهش شکاف دیجیتال، شعار سال خود را در این روز اعلام می کند.

برپایه این گزارش، با توجه به روند رو به افزایش سالمندی جهانی در سال‌های اخیر و نیاز مبرم به بهره مندی این قشر از فناوری‌های دیجیتال، شعار روز جهانی ارتباطات  امسال با عنوان ” فناوری‌های دیجیتال در خدمت سالمندان”  انتخاب شده است.

هدف از انتخاب این شعار، آگاهی‌بخشی و بهره‌مندی از خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) در حمایت از سالمندان برای سالم ماندن از لحاظ فیزیکی، عاطفی و مالی، همچنین دستیابی به سالمندی سالم‌تر و پایداری سیستم‌های اقتصادی و بهداشتی حیاتی برای ایشان، حمایت از ساخت شهرهای هوشمند، مبارزه با تبعیض‌های مبتنی بر سن در محل کار و تضمین مالی افراد مسن است.

اتحادیه جهانی مخابرات، در بیانیه خود به مناسبت بزرگداشت این روز، ابراز امیدواری کرده است که ابتکارات و خلاقیت‌ها با محوریت فناوری‌های دیجیتال به ارتقا کیفیت زندگی افراد سالمند در جهان بینجامد.

انتهای پیام

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

3 × یک =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ تسهیلات و معافیتهای مالیاتی برای دانش بنیانها

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری اقتصاد ایران ،  سید سعید منجم زاده ...