راهبرد بازار؛ مذاکرات پینترست برای خرید یک اپلیکیشن ویرایش عکس

شرکت پینترست سرگرم مذاکره برای خرید شرکت ویژوال ساپلای است که سازنده اپلیکیشن ویرایش عکس VSCO است.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایسنا، پلتفرم VSCO که ۱۰ سال سابقه فعالیت دارد، مجموعه متمایزی از فیلترهای عکس شبیه فیلم را به همراه ویرایش تصویر عرضه می‌کند. این شرکت که همچنان روی محصول اصلی خود متمرکز است، ابزارهای ویرایش ویدیو هم اضافه کرده و ۹۰ میلیون دلار سرمایه جمع کرده است. این شرکت آخرین بار ۵۵۰ میلیون دلار ارزش داشت.

طبق گزارش روزنامه نیویورک تایمز به نقل از دو منبع آگاه، مذاکرات با پینترست که یک شرکت دیگر متمرکز بر عکس است، ادامه دارد و قیمت قرارداد معلوم نیست. نماینده پینترست درباره این قرارداد اظهارنظر نکرد در حالی که یک مقام شرکت VSCO به بلومبرگ نیوز گفت: ما همواره هر زمان با شرکتهای مختلف در فضای خلاقانه دیدار می‌کنیم و درباره شایعات صحبت نمی‌کنیم.

شرکت VSCO یک سال پیش ۴۵ شغل را در واکنش به شیوع ویروس کرونا تعدیل کرد و جوئل فلوری، مدیرعامل این شرکت در لینکدین توضیح داد که این استارتاپ باید به سمت یک کسب و کار پایدار تغییر جهت پیدا کند.

این شرکت در حال حاضر ۱۰۰ میلیون اکانت ثبت نام شده دارد که ۷۵ درصد آنها پایین ۲۵ سال سن دارند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، برای پینترست که به عنوان یک پلتفرم جمع آوری و ویرایش تصاویر فعالیت می‌کند، خرید مجموعه VSCO و به دست آوردن پایگاه کاربرانش، کمک خواهد کرد مخاطبان خود افزایش دهد و امکان این اپلیکیشن موبایلی را تقویت کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا