راهبرد بازار؛ کالاهای خود را در سامانه شرکت‌های خلاق به اشتراک‌ بگذارید

یک شرکت خلاق با توجه به نیاز جامعه سامانه‌ای برای اجاره و یا به اشتراک‌گذاری محصولات راه‌اندازی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایسنا، طاهره گل‌گل‌نیا، مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان، تمرکز تحقیقات این شرکت را حوزه فناوری اطلاعات دانست و گفت: بر این اساس یک اپلیکیشن راه اندازی کردیم که کاربران در آن می‌توانند کالاهای مختلفی را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

گل‌گل‌نیا ادامه داد: ممکن است مردم در موقعیتی مختلف به محصولات و کالاهایی نیاز داشته باشند که به دلایل مالی یا دیگر مسائل خرید آن مقرون به صرفه نباشد. به همین دلیل، این سامانه یک انتخاب دوم در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

وی خاطر نشان کرد: اقلامی که در این سایت به اشتراک گذاشته می‌شود شامل اقلام پزشکی، تفریحی، فنی، کالاهای الکترونیک و محصولات مختلف دیگر است. برخی اوقات مردم این محصولات را برای یک هفته یا یک ماه اجاره می‌کنند. برای مثال در هنگام مسافرت خرید برخی وسائل ورزشی مقرون به صرفه نیست، اما اجاره آنها از طریق این سامانه در هر نقطه‌ای از کشور، می‌تواند یک انتخاب هوشمندانه تلقی شود.

گل‌گل‌نیا با اشاره به فواید این سامانه برای کسب و کارها، گفت: بسیاری از مشاغل و کسب و کارهایی که دارایی‌های خود را به صورت مدت‌دار، اجاره می‌دهند از جمله استفاده کنندگان از این سامانه هستند. برای نمونه اجاره دهندگان میز، صندلی، وسایل صوتی و پخش و باند از این دسته هستند.

وی همچنین بیان کرد: به غیر از هزینه اجاره، مبلغی به عنوان ضمانت پرداخت می‌شود، این مبلغ نزد سامانه می‌ماند تا هم اجاره دهنده و هم اجاره شونده، آسوده خیال باشند که این معامله در بستری امن انجام گرفته است. در این راستا با یک شرکت ارزیاب دارایی نیز همکاری داریم تا نرخ واقعی اقلام مشخص شود.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، گل‌گل‌نیا ضمن برشمردن  دیگر خدمات این سایت گفت: اقلامی مانند ویلچر و دستگاه اکسیژن نیز از جمله محصولاتی است که از طریق این سامانه به اشتراک گذاشته می‌شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا