راهبرد بازار؛ مقایسه صرافی ارز دیجیتال OMPFinex با دیگر صرافی های ایرانی

راهبرد بازار؛ مقایسه صرافی ارز دیجیتال OMPFinex با دیگر صرافی های ایرانی

زمان انتشار : 1401/03/26 - 10:09

اقتصاد ایران: مقایسه صرافی ارز دیجیتال به شما کمک می کند تا بتوانید بستر مطمئن تری را برای معاملات خود انتخاب کنید.

  به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری اقتصادایران، مقایسه صرافی ارز دیجیتال می تواند به کاربران فعال در این حوزه کمک کند تا با اطمینان و اعتماد بیشتری در یک صرافی فعالیت داشته باشند. روزانه افراد زیادی سرمایه های خود را وارد بازار ارز های دیجیتال می کنند و حجم کل بازار ارز دیجیتال روز به روز بیشتر می شود. این دارایی ها عموما در صرافی های موجود برای تبدیلات و مبادلات ارز دیجیتال وارد می شوند.

این روز ها تعداد زیادی صرافی ارز دیجیتال ایرانی و خارجی وجود دارند و همین موضوع باعث شده تا انتخاب یک صرافی قابل اطمینان از بین این همه صرافی مقداری کار سختی باشد. اما چندین معیار برای انتخاب صرافی وجود دارند که شما می توانید از آن ها هنگام انتخاب صرافی ارز دیجیتال و بررسی آن استفاده کنید. اگر قصد آشنایی با بهترین صرافی ارز دیجیتال و مقایسه قابلیت های آن را دارید، در ادامه همراه ما باشید.

چرا انتخاب صرافی موضوع مهم و حساسی است؟

 قبل از این که بخواهید به مقایسه صرافی ارز دیجیتال بپردازید، باید از حساسیت انتخاب صرافی مطلع شوید. بازار ارز های دیجیتال سال های اندکی است که به وجود آمده و روز به روز در حال گسترش است؛ این بازار از زمان ظهور تا به الان، در فضای اقتصاد و سیاست های دولتی، روز ها خوب و بد زیادی را به چشم دیده است. کاربران زیادی نیز در این مدت با سود و ضرر رو به رو بوده اند؛ اما در برخی از ضرر های بزرگ، رد پای صرافی های زیادی دیده می شود.

در سال های اخیر صرافی های خارجی زیادی با حملات سایبری پیچیده و موفق در هک آن صرافی ها رو به رو شده اند. همچنین خیلی از صرافی های ارز دیجیتال در نوسانات، عملکرد خوبی را از خود نشان نداده اند؛ به طوری که با غیرفعالسازی قابلیت خرید و فروش و یا کاهش حجم معاملات، به کاربران ضرر وارد کرده اند. در مقابل حتی خیلی از صرافی ها با مشکلات قانونی زیادی رو به رو شده اند و این عوامل باعث وارد شدن ضرر های سنگین به کاربران شده است.

همه این تجربیات به دست آمده در سال های اخیر، دلیلی برای بالا رفتن حساسیت انتخاب صرافی و ریسک فعالیت در آن ها شده است. لذا به هر کاربر فعال در این حوزه، مقایسه بین صرافی های ارز دیجیتال پیشنهاد می شود؛ چرا که منجر به انتخاب یک صرافی مناسب و ایمن خواهد شد.

صرافی ایرانی بهتر است یا صرافی خارجی؟

 قطعا که صرافی های خارجی به دلیل داشتن حجم معاملاتی زیاد، بستر بهتری برای انجام معاملات ارز دیجیتال محسوب می شوند؛ اما کاربران ایرانی زیادی در سال های گذشته، سرمایه خود را در این دسته از صرافی ها از دست داده اند. همین موضوع باعث شده تا صرافی های ایرانی قابل اطمینان متعددی به وجود بیایند. به دلیل مشکلات تحریم، احراز هویت در صرافی های خارجی نیز به شدت مشکل است.

همچنین مواردی نظیر آدرس IP هم شما را با مشکل رو به رو می کند. تمام این موارد باعث می شوند تا سرمایه شما به خطر بیفتد. لذا اگر قصد مقایسه صرافی ارز دیجیتال را دارید، ما به شما مقایسه صرافی های ایرانی را پیشنهاد می کنیم.

مقایسه صرافی ارز دیجیتال OMPFinex

 به دلیل مشکلات امنیتی پیش آمده در صرافی های خارجی برای کاربران ایرانی، تعداد زیادی صرافی ارز دیجیتال در کشورمان به وجود آمده اند؛ اگر قرار باشد بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی را برای انجام فعالیت های مختلف ارز دیجیتال به شما معرفی کنیم، قطعا سراغ صرافی OMPFinex می رویم. این صرافی مختص کاربران ایرانی است و دارای قابلیت های معاملاتی زیادی می باشد. در ادامه می خواهیم به مقایسه صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس با دیگر صرافی ها از دیدگاه قابلیت های موجود بپردازیم.

 
امنیت

 اولین ویژگی که در مقایسه صرافی ارز دیجیتال OMPFinex با دیگر صرافی ها باید در نظر بگیرید، امنیت آن است. صرافی او ام پی فینکس یک صرافی متمرکز محسوب می شود؛ به این معنا که بر روی دارایی های کیف پول شما نظارت وجود دارد و خطری برای از بین رفتن سرمایه، شما را تهدید نمی کند. همچنین از دیگر قابلیت های موجود در این صرافی، نگهداری سرمایه کاربران در کیف پول های سرد است؛ امکان هک شدن کیف پول های سرد به هیچ وجه وجود ندارد.

 
اعتبار
میزان اعتبار یک صرافی را می توانید با استفاده از معیار هایی نظیر میزان حجم معاملات و همچنین گذشته آن بسنجید. روزانه حجم معاملات زیادی در صرافی OMPFinex انجام می شود و همین موضوع نقدینگی این صرافی را افزایش داده است. از طرفی دیگر، گذشته صرافی او ام پی فینکس شامل هیچ مشکل قانونی، حملات سایبری، هک و همچنین گزارش های امنیتی از سوی کاربران نبوده است.

 
پشتیبانی از مشتری

 یکی دیگر از قابلیت هایی که در مقایسه صرافی ارز دیجیتال OMPFinex با دیگر صرافی های ایرانی به چشم می آید، پشتیبانی از مشتری است. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از قابلیت پشتیبانی در صرافی او ام پی فینکس استفاده کنید؛ چرا که همواره تیم قوی پشتیبانی این صرافی، حاضر به پاسخگویی و همچنین حل مشکلات کاربران هستند.

قابلیت دمو

 اگر اقدام به مقایسه صرافی ارز دیجیتال OMPFinex با دیگر صرافی های ایرانی کنید، با قابلیتی در آن رو به رو می شوید که در هیچ صرافی ایرانی دیگری وجود ندارد؛ آن هم قابلیت ایجاد حساب دمو است. با ایجاد حساب دمو در این صرافی می توانید از تمامی قابلیت های آن به صورت آزمایشی استفاده کنید و سپس در صورتی که به بستر موجود اعتماد کردید، می توانید سرمایه واقعی را وارد حساب اصلی خود کنید.

همچنین قابلیت دمو در OMPFinex این امکان را به وجود آورده است تا با استفاده از قابلیت خرید و فروش، میزان مهارت و دانش تحلیل خود را بسنجید. این قابلیت برای اولین بار در ایران به وجود آمده است.

کارمزد

 برای کاربران فعال در ارز دیجیتال، قطعا کارمزد صرافی از اهمیت زیادی برخوردار است. صرافی OMPFinex هیچ کارمزدی را برای برداشت های ریالی از شما دریافت نمی کند. همچنین کارمزد معاملات بستگی به سطح احراز هویت شما دارد. در این صرافی کارمزد انتقال ارز دیجیتال بر حسب شبکه بلاکچین مورد استفاده محاسبه می شود.

قوانین کشوری برای صرافی های ارز دیجیتال ایرانی

 یکی از نگرانی های همیشگی کاربران برای استفاده از صرافی های ارز دیجیتال ایرانی، مقررات قانونی است. در این باره لازم است بدانید که هیچ مشکل قانونی شما را تهدید نمی کند. کشور ایران در هیچ یک از قوانین خود مانع فعالیت صرافی های ایرانی نشده است؛ تنها باید این را دانست که اگر در صرافی های ایرانی فعالیت هایی نظیر پولشویی و جرایم مشابه انجام شود، قانون در برابر آن ها ایستادگی می کند.

در مقایسه صرافی ارز دیجیتال OMPFinex متوجه قابلیت های حرفه ای معاملاتی درون آن می شوید؛ لذا این صرافی تنها برای خرید و فروش ارز دیجیتال، خرید بیت کوین، خرید دوج، خرید اتریوم، خرید شیبا و فعالیت های معاملاتی مورد استفاده قرار می گیرد. در این صرافی هیچ مشکل قانونی برای شما پیش نمی آید و مشکلات امنیتی سرمایه شما را تهدید نخواهد کرد.

جمع بندی

 قبل از انتخاب و وارد کردن دارایی در هر صرافی، ابتدا باید از امنیت و قابلیت های آن مطمئن شوید. لذا مقایسه صرافی ارز دیجیتال قطعا در این راه به شما کمک زیادی می کند. استفاده از یک صرافی معتبر و با اطمینان، باعث می شود تا دغدغه های ذهنی برای شما هنگام فعالیت های اصلی وجود نداشته باشد. بدینگونه، دیگر هیچ نگرانی بابت امنیت سرمایه خود ندارید و همچنین تمرکز خود را می توانید بر روی معاملات خود بگذارید.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

یک + 3 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ کاهش ارزش پول ترکیه/ یک دلار برابر ۱۷.۵ لیر شد

اقتصاد ایران: امروز نیز ارزش پول ترکیه کاهش یافت و ۱۷.۵ لیر در برابر یک ...