راهبرد بازار؛ تامین آب ۸۰ درصد مناطق عشایری با لوله‌کشی ممکن است

راهبرد بازار؛ تامین آب ۸۰ درصد مناطق عشایری با لوله‌کشی ممکن است

زمان انتشار : 1401/03/31 - 00:41

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز دوشنبه ایرنا از سازمان امور عشایر ایران، «عباس پاپی زاده» در نشست مشترک بررسی و مدیریت بحران خشکسالی در مناطق عشایری که با حضور معاون بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور و مدیرکل مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد افزود: زندگی عشایر وابسته به طبیعت است و خشکسالی شرایط زندگی عشایر را دشوار کرده است.

رییس سازمان امور عشایر ایران اظهار داشت: با اختصاص اعتبار لازم می‌توانیم آب موردنیاز ۷۰ تا ۸۰ درصد مناطق عشایری را با لوله‌کشی تامین کنیم.

وی توجه به شاخص‌های جمعیت، محرومیت و پراکندگی در مناطق عشایری را برای اختصاص اعتبارات بسیار مهم عنوان کرد و گفت: کاهش بارندگی‌ها و خشکسالی از چالش‌های اصلی زندگی عشایر است که باید تدابیر ویژه‌ای برای مدیریت خشکسالی در مناطق عشایری اندیشیده شود.

آمادگی مدیریت بحران مناطق عشایری را داریم

«نژاد جهانی» معاون بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به محرومیت‌های موجود در مناطق عشایری و چالش‌های خشکسالی در این مناطق، گفت: آماده همکاری با سازمان امور عشایر برای مدیریت بحران خشکسالی در مناطق عشایری هستیم.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهار × 2 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ قیمت جدید مرغ اعلام شد/ حمایت جدی وزارت جهادکشاورزی از روند صعودی قیمت مرغ در بازار

قیمت مرغ و تخم مرغ نسبت به روزهای اخیر افزایش یافته و خود را به ...