راهبرد بازار؛ همایش تحلیل بنیادین اقتصاد ایران در سال ۱۳۹۹

زمان انتشار : 1401/05/15 - 08:49

اقتصاد ایران: به مناسبت روز ملی اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی، نشست هم‌اندیشی فعالان و پژوهشگران اقتصادی با موضوع «تحلیلی بنیادین بر ۵ حوزه کلیدی اقتصاد ایران و جهان در سال ۱۳۹۹» به همت گروه اقتصاد سفید برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری اقتصادی ایران ،به مناسبت روز ملی اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی، نشست هم‌اندیشی فعالان و پژوهشگران اقتصادی با موضوع «تحلیلی بنیادین بر ۵ حوزه کلیدی اقتصاد ایران و جهان در سال ۱۳۹۹» به همت گروه اقتصاد سفید برگزار خواهد شد.

در این همایش  یک‌روزه امین شاکری رئیس مجمع عالی کارآفرینان، دکتر علی سعدوندی مشاور بین‌المللی بانکداری و نایب‌رئیس اسبق سیتی‌بانک دوبی، سهیل نیکزاد هم‌بنیان‌گذار بنیاد ققنوس و پژوهشگر حوزه رمزارزهای دیجیتال، رضا خانکی مدیر صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه اینوتک آشنا و حسین زمانی درمزاری کارشناس و تحلیل‌گر بازار سرمایه سخنرانی خواهند کرد.

محورهای این نشست بر پایه شعار ۱ درجه تغییر در نگرش، ۱۸۰ درجه تحول در اقتصاد شکل گرفته و عبارتند از: اهمیت توجه به مهارت‌آموزی‌های نوین و تاثیر آن بر کارآفرینی در اقتصاد، بررسی اقتصاد کلان ایران و جهان در سال‌های گذشته و ارائه چشم‌اندازی از تغییرات آن در سال‌های آتی، بررسی راهکارهای خلق تجارت‌های نوین، رمزارزهای اسلامی و اهمیت آن در ایجاد انسجام میان کشورهای اسلامی و راهکارهای بهره‌گیری از آنها در مقابله با تحریم‌های اقتصادی، اهمیت رشد استارت‌آپ‌ها برای اقتصاد ایران و ارائه راهکارهایی جهت جلوگیری از مرگ استارت‌آپ‌ها، اهمیت توجه به بازار سرمایه و تاثیر آن در ایجاد بسترهایی جهت ترغیب مردم به سمت سرمایه‌گذاری‌های نوین و گردش پول در صنایع و پروژه‌های زیرساختی در راستای رشد اقتصاد ملی.

این نشست هم‌اندیشی روز سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ از ساعت ۱۴ در سالن همایش‌های نهاد ریاست‌جمهوری واقع در خیابان فرشته برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای حضور در این همایش می‌توانند با ایمیل دبیرخانه اقتصاد سفید به آدرس support@eghtesadesefid.com ارتباط برقرار کنند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

19 − 13 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ شاخص بورس منفی شد – ایرنا

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرنگار ایرنا، شاخص هم‌وزن با ۴۳۶ ...