تداوم گرانی خودرو

خودروهای سایپا امروز همگی با افزایش قیمت به استقبال مشتریان آمده‌اند. محصولات ایران خودرو اغلب روی ریل گرانی حرکت می‌کنند، اما شاهد چند مورد جزئی ثبات یا کاهش قیمت در بین آنها هستیم. محصولات مدیران خودرو امروز بعد از مدت‌ها قیمت‌هایشان را به روز کرده‌اند و با افزایش قیمت همراه هستند. از طرف دیگر محصولات کرمان‌موتور امروز به شکل چشمگیری گران شده و تا پنج میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند.

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز شنبه ۱۸ آبان ۹۸

خودرو‌های سایپا امروز یک دست سبزپوش در بازار ظاهر شده‌اند و همگی با افزایش قیمت همراه هستند. تیبا صندوق‌دار امروز یک میلیون تومان گران شده و به ۵۵ میلیون تومان رسیده است. تیبا ۲ افزایش قیمت کمتری را تجربه می‌کند. این محصول امروز در بازار ۵۰۰ هزار تومان گران شده و به ۵۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده است. ساینا امروز بیشترین افزایش قیمت در بین خودرو‌های سایپا را به نام خود ثبت کرده و با افزایش یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی به استقبال مشتریان آمده است. قیمت روز ساینا در حال حاضر ۶۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است. کوییک دنده‌ای هم امروز در حد ۱۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده و با نرخ ۶۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی در بازار خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز پراید امروز شنبه ۱۸ آبان ۹۸

پراید هاچ‌بک امروز به پیشروی خود در کانال ۵۰ میلیونی ادامه می‌دهد و با افزایش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی، به ۵۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است. پراید سایپا ۱۳۱ هم امروز ۲۰۰ هزار تومان دیگر گران شده و با قیمت ۴۷ میلیون  و ۱۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود. این افزایش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی باعث شده پراید وانت امروز به ۴۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان برسد.  

قیمت روز محصولات سایپا امروز شنبه ۱۸ آبان ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱۵۱,۲۰۰,۰۰۰۵۱,۰۰۰,۰۰۰۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱ ۴۷,۱۰۰,۰۰۰۴۶,۹۰۰,۰۰۰۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱ ۴۷,۷۰۰,۰۰۰۴۷,۵۰۰,۰۰۰۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار ۵۵,۰۰۰,۰۰۰۵۴,۰۰۰,۰۰۰۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲۵۹,۹۰۰,۰۰۰۵۹,۴۰۰,۰۰۰۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا۶۳,۳۰۰,۰۰۰۶۲,۰۰۰,۰۰۰۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای۶۸,۸۰۰,۰۰۰۶۸,۷۰۰,۰۰۰۶۱,۲۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه ۱۸ آبان ۹۸

محصولات ایران خودرو اغلب به روند گرانی روز‌های گذشته ادامه می‌دهند. بیشترین افزایش قیمت مربوط به وانت آریسان است که در یک روز سه میلیون تومان گران شده و به ۶۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. در طرف مقابل بعضی خودرو‌ها کمی عقب‌نشینی کرده‌اند. برای مثال امروز سمند LX با کاهش ناچیز ۱۰۰ هزار تومانی به ۸۰ میلیون  و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است. سمند EF۷ روند جداگانه‌ای در پیش گرفته و امروز با افزایش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی به ۹۴ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

پژو ۲۰۶ امروز در بازار با ثبات قیمت همراه است و روند گرانی را فعلا کنار گذاشته. امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در بازار با همان قیمت روز‌های قبل یعنی ۸۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود که حدود ۱۸ میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است. این اختلاف قیمت برای پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به ۲۳ میلیون تومان می‌رسد. طوری که قیمت مصوب این محصول تنها ۷۹ میلیون تومان است، اما در بازار با قیمت ۱۰۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. امروز پژو ۲۰۶ صندوق‌دار هم تغییری نسبت به روز‌های قبل ندارد و روی نرخ ۱۰۱ میلیون تومان ایستاده است.  

امروز پژو ۴۰۵ GLX در بازار ۵۰۰ هزار تومان افزایش قیمت را تجربه کرده و به ۷۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز افزایش قیمت کمتری را تجربه می‌کند و در بازار حدود ۳۰۰ هزار تومان گران شده. قیمت روز پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز در حال حاضر ۸۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است. پژو ۴۰۵ SLX امروز افزایش قیمت چشمگیری را پشت سر گذاشته است. این محصول در یک روز دو میلیون تومان گران شده و اکنون روی مرز ۹۰ میلیون تومان ایستاده است.

رانا در بازار امروز تغییری نسبت به روز‌های قبل ندارد و همچنان با قیمت ۸۳ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. پژو پارس امروز در بازار کمی عقب‌گرد داشته و با کاهش قیمت ۴۰۰ هزار تومانی، به نرخ ۹۸ میلیون تومان بازگشته است. باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب کارخانه برای این محصول حدود ۲۰ میلیون تومان کمتر از نرخ فعلی بازار است.  

دنا امروز با افزایش قیمت به استقبال مشتریانش. دنا معمولی امروز با افزایش قیمت یک میلیون تومانی به نرخ ۱۱۸ میلیون تومان رسیده است. دنا پلاس هم یک میلیون تومان افزایش قیمت را پشت سر گذاشته و در بازار با نرخ ۱۳۶ میلیونی خرید و فروش می‌شود. در طرف مقابل، دنا پلاس توربو از این روند افزایش قیمت پیروی نمی‌کند و در بازار امروز حدود یک میلیون تومان ارزان شده و به ۱۷۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه ۱۸ آبان ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت روز گذشته (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان ۶۷,۵۰۰,۰۰۰۶۴,۵۰۰,۰۰۰۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX۸۰,۴۰۰,۰۰۰۸۰,۵۰۰,۰۰۰۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7۹۴,۰۰۰,۰۰۰۹۳,۵۰۰,۰۰۰۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405۷۷,۵۰۰,۰۰۰۷۷,۰۰۰,۰۰۰۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز۸۰,۸۰۰,۰۰۰۸۰,۵۰۰,۰۰۰۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405۹۰,۰۰۰,۰۰۰۸۸,۰۰۰,۰۰۰۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس۹۸,۰۰۰,۰۰۰۹۸,۴۰۰,۰۰۰۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲۸۵,۴۰۰,۰۰۰۸۵,۴۰۰,۰۰۰۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۵۱۰۲,۵۰۰,۰۰۰۱۰۲,۵۰۰,۰۰۰۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ صندوق‌دار۱۰۱,۰۰۰,۰۰۰۱۰۱,۰۰۰,۰۰۰۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا۸۳,۰۰۰,۰۰۰۸۳,۰۰۰,۰۰۰۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ ۲۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰۱۱۷,۰۰۰,۰۰۰توقف فروش
دنا پلاس تیپ ۱۱۳۶,۰۰۰,۰۰۰۱۳۵,۰۰۰,۰۰۰۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱۷۱,۰۰۰,۰۰۰ توقف فروش
پژو ۲۰۷ دنده‌ای۱۳۷,۰۰۰,۰۰۰ ۱۳۵,۰۰۰,۰۰۰ ۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک۱۶۸,۰۰۰,۰۰۰۱۶۷,۰۰۰,۰۰۰حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30۱۴۵,۰۰۰,۰۰۰ ۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰ ۷۶,۵۰۰,۰۰۰

قیمت محصولات کرمان موتور امروز شنبه ۱۸ آبان ۹۸

قیمت انواع جک از سری محصولات کرمان موتور امروز افزایش چشمگیری داشته است. جک J۴ امروز در بازار حدود شش میلیون تومان گران شده و به ۱۴۰ میلیون تومان رسیده است. با این حال قیمت این محصوب در بازار همچنان ۱۰ میلیون تومان پایین‌تر از نرخ مصوب کارخانه است. جک S۳ امروز سه میلیون تومان گران شده و به ۱۸۸ میلیون تومان رسیده است. با وجود این افزایش قیمت، همچنان نرخ مصوب جک S۳ بالاتر از قیمت بازار است. چراکه کرمان موتور قیمت جک S۳ را در طرح‌های فروش ۲۱۰ میلیون تومان در نظر می‌گیرد. جک S۵ امروز بیشترین افزایش قیمت را در بازار خودرو رقم زده و حدود پنج میلیون تومان گران شده است. قیمت روز جک S۵ در حال حاضر ۲۶۸ میلیون تومان است و همچنان در بازار ارزان‌تر از نرخ کارخانه خرید و فروش می‌‍‌شود.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز شنبه ۱۸ آبان ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت روز گذشته (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰۱۳۴,۰۰۰,۰۰۰۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک۱۸۸,۰۰۰,۰۰۰۱۸۵,۰۰۰,۰۰۰۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک ۲۶۸,۰۰۰,۰۰۰۲۶۳,۰۰۰,۰۰۰۲۹۹,۰۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه ۱۸ آبان ۹۸

قیمت انواع MVM از سری محصولات مدیران خودرو امروز در روند گرانی قرار گرفته و شاهد افزایش قیمت در بین محصولات این شرکت هستیم. امروز MVM ۳۱۵ هاچ‌بک حدود یک میلیون تومان گران شده و با قیمت ۱۲۸ میلیون تومان در بازار فروخته می‌شود. با این وجود کارخانه قیمت این محصول را حدود ۱۲ میلیون تومان گران‌تر یعنی ۱۴۰ میلیون در نظر می‌گیرد. MVM X۲۲ دنده‌ای امروز یک میلیون تومان به نرخ بازار اضافه کرده و با قیمت ۱۵۱ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود که حدود ۱۰ میلیون پایین‌تر از نرخ کارخانه است. MVM X۲۲ اتوماتیک هم شرایط مشابهی را پشت سر گذاشته و با افزایش قیمت یک میلیون تومانی به ۱۸۰ میلیون تومان رسیده. در این بین کارخانه قیمت این محصول را حدود ۱۵ میلیون گران‌تر و معادل ۱۹۵ میلیون تومان در نظر می‌گیرد. اختلاف قیمت MVM X۳۳ به اوج خود می‌رسد. این محصول در کارخانه  ۲۳۶ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود، اما با بودجه ۲۱۷ میلیونی یعنی ۱۱۹ میلیون تومان کمتر، می‌توان این خودرو را از بازار تهیه کرد. 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه ۱۸ آبان ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت روز گذشته (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام ۳۱۵ هاچ‌بک۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰۱۲۷,۰۰۰,۰۰۰۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای۱۵۱,۰۰۰,۰۰۰ ۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰۱۷۹,۰۰۰,۰۰۰۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33 ۲۱۷,۰۰۰,۰۰۰۲۱۷,۰۰۰,۰۰۰۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا