راهبرد بازار؛ مخابرات ضرر و زیان مشترکان را جبران کند

زمان انتشار : 1401/05/16 - 01:18

اقتصاد ایران: عیسی زارع‌پور به اختلالات ایجاد شده در شرکت مخابرات اشاره کرد و گفت: ما مسئول پدافند غیرعامل وزارتخانه را مامور کردیم تمامی مراکز مخابراتی بررسی و شرکت مخابرات نیز باید ضرر و زیان مشترکان را جبران کند.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری اقتصادایران عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز چهارشنبه ۱۲مرداد در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در هفته اخیر دو حادثه داشتیم که یکی از آنها در مشهد رخ داد؛ روز شنبه بر اثر قصور یکی از پیمانکاران شرکت مخابرات یکسری از فیبرهای نوری مرکز قطع شده بود و حدود ۴ ساعت ارتباطات چند استان اعم از مشهد خراسان جنوبی و کرمان دچار اختلال شده بود که با مقصرین احتمالی برخورد خواهد شد.

وی افزود: روز دوشنبه هم یکی از حوضچه‌های شرکت مخابرات ایران در خیابان کارگر دچار آتش‌‌سوزی شده بود که آن نیز منجر به قطع ارتباطات شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: ما جلسه‌ای را در این خصوص برای بررسی این دو حادثه داشتیم که علت آن عدم رعایت اصول حرفه‌ای توسط اپراتورها بود. اصول پدافند غیرعامل نیز رعایت نشده بود؛ ما مسئول پدافند غیرعامل وزارتخانه را مامور کردیم که تمامی مراکز مخابراتی بررسی کند. شرکت مخابرات نیز حتماً باید ضرر و زیان مشترکین را جبران کند؛ سازمان تنظیم مقررات پیگیر این جبران خسارت هستند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

سه + 13 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ انتشار اندروید ۱۳ برای گوشی‌های پیکسل گوگل

جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید یک ماه زودتر از حد انتظار، از مرحله بتا خارج ...