قیمت دلار افزایش یافت

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز به ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان رسید که نسبت به روز گذشته افزایشی صد تومانی را نشان می‌دهد.

 به گزارش راهبرد بازار به نقل از خبرآنلاین، امروز قیمت دلار در صرافی‌های بانکی با افزایشی اندک روبرو شد. صرافان می‌گویند بازار ساز در اولین ساعات روز نسبت به بالا بردن قیمت اقدام کرد تا قیمت‌ها در بازار با صرافی‌های بانکی هماهنگ شود. بازار ارز امروز با وجود کاهش قیمت در وضعیت با ثبات و عادی به سر می‌برد. بر اساس این گزارش صرافان بانکی در حال حاضر هر دلار را به قیمت ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری می کنند.

 بر این اساس سد مقاومتی دلار در حال حاضر، بنا بر اعلام صرافان ۱۲ هزار تومان تعیین شده است. برخی صرافان می گویند سد مقاومتی بالا رونده ۱۲ هزار تومان و کف سد مقاومتی ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان است. به این ترتیب کاهش قیمت دلار از مرز ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان، می تواند روند ریزشی قیمت دلار را تسریع کند. با این حال نوسان دلار در بازار سبب شده است رسیدن دلار به قیمتی کمتر از این رقم با دشواری مواجه باشد. بر اساس این گزارش شکسته شدن سد مقاومتی دلار و افزایش آن به بیش از ۱۲ هزار تومان نیز با دشواری مواجه خواهد بود.

قیمت یورو در صرافی های بانکی نیز ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان است. قیمت فروش این ارز بین المللی در صرافی های بانکی برابر با ۱۳ هزار تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا