روند کاهشی قیمت خودرو

بازار خودرو دیروز نیز روند کاهشی داشت و شیب کاهش قیمت برای محصولات ایران خودرو تندتر از محصولات سایپا بود.

به گزارش راهبرد بازار به نقل از خبرآنلاین، دیروز نیز بازار در ادامه روندی که کم و بیش از ابتدای هفته آغاز کرده،روندی کاهشی داشت. این روند در خودروهای ایران خودرو تا دو میلیون تومان کاهش قیمت را در پی داشت. با این همه روند کاهش قیمت در میان محصولات سایپا شدت و حدتی کمتر داشت. امروز کوبیک دنده‌ای حدود ۸۰۰ هزار تومان ارزان‌تر از دیروز به بازار عرضه شد.

ساینا در حالی ۶۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شد که این مهم به معنای کاهش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی او در ۲۴ ساعت اخیر است. این میان تیبا ۲ بدون تغییر نسبت به روز گذشته همچنان ۶۳ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. تیبا صندوق دار اما با افزایش قیمت ۹۰۰ هزار تومانی به قیمت ۵۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به دست خریداران رسید.

در میان محصولات ایران خودرو هر سمند ال ایکس ۸۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروخته شد و قیمت سمند EF7 با کاهش قیمت یک میلیون تومانی به ارزش ۹۲ میلیون تومان خرید و فروش شد. همچنین قیمت پژو ۴۰۵ جی ال ایکس در حالی ۷۸ میلیون تومان در بازار عرضه شد که این مهم حاکی از کاهش قیمت ۳۰۰ هزار تومانی آن نسبت به روز گذشته است. پژو ۲۰۶ نسبتا روز آرام‌تری را سپری کرد و قیمت تیپ ۲ آن مانند روز گذشته ۹۱ میلیون تومان بود. ۲۰۶ تیپ پنج هم ۱۱۰ میلیون تومان ارزش‌گذاری شد و نرخ ۲۰۶ صندوق‌دار نیز ‍۱۰۸ میلیون تومان ثابت ماند. همچنین رانا نیز بدون تغییر ۸۸ میلیون تومان خرید و فروش شد.

دیروز پژو پارس با کاهش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی ۱۰۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معامله شد و قیمت دنا معمولی هم با کاهش ۵۰۰ هزار تومانی ۱۲۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شد.دنا پلاس توربو با کاهش قیمت دو میلیون تومانی ۱۷۷ میلیون تومان خرید و فروش شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا